ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΕΚΘΕΣΗ LOGISTICS 2019
Mε επιτυχία ολοκληρώθηκε η έκθεση LOGISTICS 2019!
H εταιρία Μπόθος Ευάγγελος & ΣΙΑ ΟΕ έδωσε δυναμικό παρόν στην έκθεση του κλάδου της διακίνησης .
Η εταιρία μας παρουσίασε μεγάλη ποικιλία επαγγελματικών μηχανημάτων καθαρισμού , όπως βιομηχανικούς απορροφητήρες, μηχ/τα υψηλής πίεσης, ατμοκαθαριστές, σάρωθρα , μηχανές πλύσης-στέγνωσης δαπέδων .Ο τομέας του καθαρισμού αποτελεί πάντα βασικό κομμάτι σε όλες τις βιομηχανίες και εμείς είμαστε εδώ για να σας προτείνουμε την λύση !
Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας και παραμένουμε στη διάθεσή σας.